Reference

ref lenka a kristyLenka Janáková, učitelka, Praha.  „Paní magistra Lapišová nám velice pomohla s našimi dětmi. S chlapečkem jsme od narození řešili novorozeneckou žloutenku, která se mu bohužel nelepšila a zřejmě přešla ve žloutenku kojených dětí. Díky poradě s paní homeopatkou a nasazením vhodných homeopatik se hodnoty bilirubinu stále snižovaly a jeho stav se viditelně zlepšoval. Nebylo nutné skončit s kojením a nemuseli jsme malému dávat léky, které nám byly doporučeny lékaři, pokud by se žloutenka nelepšila.

Se starší dcerkou jsme řešili noční děsy. V jejím věku jsou časté, dcerka měla období, kdy se vyskytovaly téměř každý druhý den. Po dodržování rad od paní homeopatky a nasazením homeopatik se frekvence nočních děsů stále snižovala a po dobrání celého balení se již neobjevily.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za rady a vhodnou léčbu a samozřejmě za skvěly přístup.“

Andrea Martínková, Bankovní poradkyně, Praha.  „Na paní Lapišovou jsem se obrátila s žádostí o pomoc, když jsem již nevěděla, jak své dceři pomoci. Zároveň jsem ji chtěla uchránit před zákrokem v nemocnici. U dcery se krátce po narození, zhruba ve třetím týdnu věku, projevila neprůchodnost slzného kanálku. S využitím klasické léčby jsme s neprůchodností bojovali dva měsíce. Pediatr nám střídavě nasazoval antibiotika a běžné kapky. I přes každodenní intenzivní masáž slzného kanálku a aplikaci léků jsme se změny nedočkali. Nic nezabíralo, proto jsem po nějaké době odmítla nasazení dalších antibiotik a hledala vhodnou alternativní léčbu. Má další volba padla na homeopatika. S homeopatiky mám pět let zkušeností, ale v případě své dcery jsem byla úplně bezradná, proto jsem vyhledala pomoc zkušeného homeopata. Po konzultaci jsme nasadily léčbu. Po deseti dnech léčby bylo ze dne na den po problému. Žádný hnis, slepené, slzavé a červené očíčko. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nevěřili by jste, jak moc jsem v tu chvíli byla vděčná paní Lapišové za neocenitelnou radu a pomoc.

Jsem moc ráda, že máme s dcerou a celou rodinou v blízkosti bydliště, tak dobrého homeopata. Ještě jednou moc DĚKUJEME.“

lucie nestrašilová     Lucie Nestrašilová, Šéfredaktorka portálu Svět homeopatie. S Mgr. Alicí Lapišovou spolupracujeme již třetím rokem v rámci projektu Poradny psychologa pro webový portál Svět homeopatie.cz. Alice se stala našimi čtenáři vyhledávanou odbornicí, která vždy dokáže čtenáře nasměrovat k vyřešení problému. Oblíbené jsou i její články, které čas od času pro náš portál píše. Jsme velmi rádi, že se stala členem našeho týmu a že jsme mohli díky ní rozšířit odborné poradenství o oblast psychologie.“

Paní Zuzana P., Praha 4, napsala hodnocení pro čtenáře Světa homeopatie:                           Dobrý den,                                                                                                                                                   ráda bych se čtenáři Vašich stránek podělila o osobní zkušenost s paní Mgr. Alicí Lapišovou.      O prázdninách jsme ji navštívili se synem v její ordinaci v pražské Modřanské poliknice.          Syn potřeboval psychologickou i zdravotní pomoc a protože mám s homeopatií dobré zkušenosti, zvolila jsem tuto možnost. Pani magistra se věnuje totiž kromě homeopatie i psychologickému poradenství.                                                                                                             Velmi oceňuji jeji citlivý, moudrý a opravdu profesionálni přístup a přijemné jednáni s klienty.  Už po první konzultaci se nám znatelně ulevilo a po nasazení homeopatické lečby se zlepšil i synův zdravotni stav.                                                                                                                           Pokud hledáte podobnou pomoc, mohu paní mgr. Lapišovou jen doporučit.

Zuzana P.